fbpx

Agencja nieruchomości Warszawa

Jak możemy Ci pomóc?

W Wood and Stone oferujemy szeroki zakres usług związanych z rynkiem nieruchomości. Wybierając nas, dostajesz gwarancję, że cały proces sprzedaży, zakupu czy wynajmu nieruchomości przebiegnie sprawnie i bezpiecznie. Poszukujesz pośrednika, który podejdzie do Twojej sprawy indywidualnie i zaangażuje się w proces w 100% ? Świetnie się składa, bo jesteś pod właściwym adresem!

Image

SPRZEDAŻ

Jeżeli chodzi o sprzedaż nie uznajemy kompromisów – transakcje kupna-sprzedaży prowadzone przez Wood and Stone są bezpieczne na każdym etapie. Dla nas każda nieruchomość jest PREMIUM, a każdy klient to osobna historia, do której podchodzimy bardzo indywidualnie.
 
Detale – to właśnie one często decydują o sprawnej sprzedaży i cenie danej nieruchomości. Dlatego to właśnie na nich skupiamy się przygotowując ofertę sprzedaży domu czy mieszkania. Wypracowane przez nas strategie wpływają korzystnie na finalną cenę nieruchomości, a osiągane przez naszych pośredników ceny sprzedaży są najwyższe na rynku.

ZAKUP

Poszukujesz nieruchomości dla siebie? Nie masz czasu na przeglądanie ofert? My zrobimy to za Ciebie i znajdziemy idealne lokum spełniające Twoje wymagania! Ty powiesz nam czego oczekujesz, a my marzenia zmienimy w rzeczywistość. Znasz już wszystkie oferty z portali ogłoszeniowych? Jeśli poszukujesz czegoś wyjątkowego na rynku nieruchomości, poznaj naszą NOWOŚĆ i skorzystaj z  eMARKET ALERT!  Zapewnimy Ci dostęp do ofert, których nie znajdziesz w internecie. Oferowana przez nas usługa abonamentowa eMarket Alert zapewnia dostęp do nieruchomości, których nie ma w serwisach ogłoszeniowych, wnikliwą konsultację telefoniczną oraz powiadomienia o pojawieniu się spełniającej Twoje preferencje nieruchomości.  Z naszą pomocą dowiesz  się o nowej ofercie sprzedaży szybciej niż inni.

Image
Image

WYNAJEM

Wielkość i wartość lokum nie zawsze grają pierwsze skrzypce. Wiesz, że o tym, czy ktoś zdecyduje się na wynajem nieruchomości orzeka często pierwsze wrażenie? Dlatego w Wood and Stone profesjonalnie przygotowujemy ofertę już od samego początku. Wskazówki, profesjonalna sesja zdjęciowa, odpowiedni wygląd ogłoszenia – dzięki dbaniu o te elementy, Twoja oferta zwiększy swój potencjał. Nasza duża baza klientów i świetna znajomość rynku gwarantuje szybkie znalezienie najemcy.

NAJEM

Interesuje Cię dom lub mieszkanie do wynajęcia? Daj nam znać czego szukasz, a my znajdziemy odpowiednią ofertę! Posiadamy szeroką bazę dostępnych nieruchomości – o wielu standardach i w różnych metrażach. Pomożemy Ci także we wszystkich formalnościach oraz podczas negocjacji ceny. Korzystając z naszych usług zyskasz pewność, że znalezienie idealnego miejsca dla siebie jest na wyciągnięcie ręki!
Image
Image
Image
© Wood and Stone all rights reserved.

 

 

WOOD AND STONE
REAL ESTATE
            
Wood and Stone Sp. z o.o.
Centrum Praskie Koneser
Plac Konesera 12
03-736 Warszawa

 

 

 

 

NIP: 1133037563
REGON: 389420255
KRS: 0000929366

 

 

 

Nr rachunku bankowego:
78 1050 1025 1000 0090 8130 2615

 

Search