fbpx

O NAS

Image
Nie trafisz na nowe możliwości, jeśli wciąż będziesz czekał na jakieś gwarancje, zamiast uwierzyć i podjąć działanie.

Nasze Wartości

ODPOWIEDZIALNOŚĆ
TRANSPARENTNOŚĆ
ZAANGAŻOWANIE
BEZPIECZEŃSTWO

Kim jesteśmy?

Image

Filip Siejka

„Rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz w pracy”


Filip to agent z serca i powołania. Pasjonat przedwojennej architektury i historii Żoliborza oraz Śródmieścia Południowego. Warszawski rynek nieruchomości nie ma przed nim żadnych tajemnic. Dzięki swojemu zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do każdego klienta, z sukcesem finalizuje sprzedaż kilku mieszkań miesięcznie. W relacjach z klientami stawia na bezwarunkową szczerość. Świetny słuchacz i negocjator. Prywatnie: miłośnik aktywności fizycznej i książek o starej Warszawie.

Image

Aleksandra Lublińska

„Szukaj szansy w problemach”

Warszawianka, uwielbiająca swoje miasto. Miłośniczka historii Warszawy, a w szczególności Śródmieścia Południowego i Pragi Północ. Pasjonatka biznesu, rozwoju osobistego oraz przedwojennych kamienic. Ciekawa świata wizjonerka, z wielkimi planami na przyszłość. Jej osobistą misją biznesową jest pomoc w rozwoju zawodowym współpracowników oraz edukacja finansowa społeczeństwa. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży, dzięki czemu świadczone przez nią usługi są gwarancją sukcesu. Naturalny lider i chodząca motywacja. Charyzmatyczna, zawsze pomocna i  chętnie dzieląca się dobrymi praktykami. Prywatnie: Psia mama rocznej bulterierki Hefy oraz miłośniczka biegania.

Image

Agnieszka Lublińska

„Bądź energią, którą chcesz spotkać w życiu”

Pasję do nieruchomości poczuła po powrocie po latach do Warszawy, ukochanego miasta, które intensywnie eksplorowała w latach młodości. Jako dwujęzyczna agentka, jest otwarta na współpracę z klientami z całego świata. Biznesowo zbudowała ją rekrutacja, praktykowana przez 15 lat pracy w Wielkiej Brytanii. Przez wiele lat wspierała polskie i międzynarodowe firmy w pozyskiwaniu talentów na rynku brytyjskim, głównie w sektorze innowacji oraz nowych technologii. Po powrocie do kraju i szybkim odnalezieniu się na rynku nieruchomości, stworzyła autorski program rekrutacyjny dla nowo przyjmowanych brokerów. Prywatnie: codziennie odkrywa Warszawę na nowo, pasjonuje się rozwojem osobistym oraz nowymi technologiami, kocha bieganie oraz jogę.

Image
Image
© Wood and Stone all rights reserved.

 

 

WOOD AND STONE
REAL ESTATE
            
Wood and Stone Sp. z o.o.
Centrum Praskie Koneser
Plac Konesera 12
03-736 Warszawa

 

 

 

 

NIP: 1133037563
REGON: 389420255
KRS: 0000929366

 

 

 

Nr rachunku bankowego:
78 1050 1025 1000 0090 8130 2615

 

Search