fbpx

KARIERA

Karierę robi się z dwóch powodów - dla siebie i dla innych. Nawet, jeśli chcesz śpiewać, bo to kochasz to i tak potrzebujesz kogoś, kto chciałby Cię słuchać
Misją Wood and Stone jest to aby każdy z pracowników czuł się wysłuchany. Nasza firma jest miejscem, w którym możesz poznać ciekawych ludzi, zdobyć edukację branżową, rozwinąć swoje talenty oraz osiągnąć niezależność finansową. Osoby nie posiadające doświadczenia na rynku nieruchomości, w ramach naszego procesu rekrutacyjnego biorą udział w akademii talentów, która jest naszym autorskim projektem stworzonym specjalnie z myślą o zawodzie brokera. Osoby z doświadczeniem w branży, w ramach wywiadu mają okazję podzielić się z nami wypracowanymi praktykami oraz dotychczasowymi osiągnięciami, tak aby w dalszym etapie móc aplikować na stanowisko doświadczonego brokera.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?

Image

Wysokie zarobki oraz edukacja finansowa

Image

Elastyczne godziny pracy ustalane samodzielnie

Image

Szkolenia i wiedza (szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne)

  • Naszym głównym celem biznesowym jest profesjonalizacja usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na rynku polskim, chcemy aby każdy nasz pośrednik godnie reprezentował ten zawód.

  • Traktujemy pracowników jak partnerów, w których inwestujemy czas, wiedzę oraz pieniądze, po to aby mogli rozwijać swoje talenty oraz realizować swoje cele zawodowe i prywatne. Każdego dnia, tygodnia, miesiąca, roku pracujemy po to aby spełniać ludzkie marzenia.
Image
Image
Image
© Wood and Stone all rights reserved.

 

 

WOOD AND STONE
REAL ESTATE
            
Wood and Stone Sp. z o.o.
Centrum Praskie Koneser
Plac Konesera 12
03-736 Warszawa

 

 

 

 

NIP: 1133037563
REGON: 389420255
KRS: 0000929366

 

 

 

Nr rachunku bankowego:
78 1050 1025 1000 0090 8130 2615

 

Search