fbpx

BLOG

Blog Wood and Stone

Praca doradcy ds. nieruchomości posiada wiele zalet, jednak przed podjęciem decyzji na temat kariery w tym zawodzie, warto najpierw przeanalizować nasze predyspozycje zawodowe i osobowościowe. Praca agenta nieruchomości wymaga dużego zaangażowania, odpowiedzialności, komunikatywności, a także wielu innych cech osobowościowych, bez których pośrednik nie osiągnie sukcesu w tym zawodzie. Przyjrzyjmy się im dokładnie, abyś mógł dogłębnie ocenić, czy jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

Blog Wood and Stone

Sprzedaż czy wynajem mieszkania to długie i często skomplikowane procesy. Ale czy musi tak być? Może trudno w to uwierzyć, ale w ciągu 90 sekund po przekroczeniu progu mieszkania, zainteresowany (często nieświadomie) podejmuje kluczowe decyzje. Tutaj pierwsze skrzypce grają emocje — i to właśnie do nich odwołuje się home staging. Przygotowaliśmy krótki przewodnik na temat tego, czym jest home staging oraz jak go wykorzystać podczas sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. 

Blog Wood and Stone

W dniu 28 lutego 2022 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Mazowieckiego została opublikowana Uchwała Rady m.st. Warszawy Nr LX/1967/2022 z dnia 17 lutego 2022 r. w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji m.st. Warszawy. Przyjęcie uchwały jest pierwszym etapem prac nad gminnym programem rewitalizacji, którego przygotowanie prowadzone jest w oparciu o zapisy Ustawy o rewitalizacji z dnia 9 października 2015 r. W poniższym artykule wyjaśniamy wszystkie zagadnienia związane z nową uchwałą.

Blog Wood and Stone

Otrzymujesz nieruchomość w spadku po innej osobie - każdego z nas może spotkać taka sytuacja. Pierwsza myśl jaka zapewne przyjdzie do głowy to: co teraz? Przede wszystkim należy pamiętać, że odziedziczenie jakiejkolwiek nieruchomości wiąże się z szeregiem obowiązków, również tych podatkowych, które musimy wykonać. Na co powinien się przygotować spadkobierca? Odpowiedź znajdziesz w niniejszym artykule.

Blog Wood and Stone

Kupno czy sprzedaż nieruchomości to zawsze duży stres dla każdej ze stron transakcji – sprzedający obawia się, czy kupujący nie zrezygnuje, kupujący – czy wymarzona nieruchomość nie zostanie sprzedana komuś innemu. Z pomocą w rozwiązaniu tych obaw przychodzi umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości. Dlaczego warto ją zawrzeć? Co to jest umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości?

Image
© Wood and Stone all rights reserved.

 

 

WOOD AND STONE
REAL ESTATE
            
Wood and Stone Sp. z o.o.
Centrum Praskie Koneser
Plac Konesera 12
03-736 Warszawa

 

 

 

 

NIP: 1133037563
REGON: 389420255
KRS: 0000929366

 

 

 

Nr rachunku bankowego:
78 1050 1025 1000 0090 8130 2615

 

Search